Bästa trafikskolan i Sollentuna

Vi stävar efter att vara den bästa trafikskolan i Sollentuna där vi vill erbjuda dig det absolut bästa, både i form av körkortsutbildningar i toppklass såväl som erfarna och engagerade körlärare som tar dig hela vägen till körkort. Här kan du ta del av ärliga omdömen från våra elever, och se vad de tycker om Kullens Trafikskola.

Kullens Trafikskola Sollentuna omdömen

Vi hoppas att våra elever anser oss vara den bästa trafikskolan i Sollentuna, för det är just det vi strävar efter. Majoriteten av de elever som gått en körkortsutbildning hos oss har lämnat trafikskolan med ett körkort! Detta är till stor del tack vare våra fantastiska körlärare, som är lika engagerade som de är erfarna. ta del av våra fina recensioner här nedan.

 

Google logotyp

 

 

 • review rating 5  Kullens Trafikskola in Sollentuna is the only place in Stockholm you need to know ,if you want to complete your Swedish driving license requirements .Kullens have very experienced driving instructors . At Kullens you can plan and personalized effective practicing sessions which increases your confidence and comfort in driving naturally. They know how to prepare and help to become you a perfect driver by the end of driving lessons,so that when you take the test, you know the drill and it will go well! High Recommendation to everyone who wanted to get a Swedish driving license.Thanks a tons to Kullens ? for helping me in getting my Swedish Driving License .

  thumb Vikas sharma
  1/09/2019

  review rating 5  Great learning experience !!! Personalized training and experienced teachers. Good cars and flexible hours. My strong recommendations!!

  thumb Kapil Sawant
  3/04/2019

  review rating 5  I am so happy, I get the Swedish driving license today. Thank you for your help,I'm lucky to find Kullens. It is a really good driving school.

  thumb Gerard HAN
  6/20/2019
 • review rating 5  Hej,Jag köpte ett paket som innehåller 20 körlektioner och allt ingår. Jag är så glad att jag har valt detta paketet för att skaffa körkort. Kullens trafikskola har otroliga duktiga trafik lärare och fantastiska Habib som hjälper till med allt. Högt rekommenderat KULLENSTRAFIK SKOLA!!! Tack för allt!Mvh Sedat

  thumb Sedat Özdemir
  12/20/2018

  review rating 5  Väldigt bra lärare, man känner sig säker med dom vid sin sida. Grymma tips vid backning och parkering

  thumb hampus linder
  1/30/2019

  review rating 5  Jag körde på kullens trafikskola, jag blev bemött av trevlig personal och kunniga körskolelärare. Jag kände att jag utvecklades snabbt och att lärarna såg vad just jag behövde träna extra mycket på! Sammanfattat kan jag säga att jag fick det jag förväntade mig snabb hjälp i reception och kunniga lärare som på bästa sätt hjälpte mig att känna mig trygg i bilen! Rekommenderas starkt!!!

  thumb Mikaela Altebro
  11/30/2018

Bild från galan Årets Företagare Sollentuna 2019

Kullens Trafikskola tar emot pris för utmärkelsen Årets Nyföretagare 2019 i Sollentuna.

 

Facebook logotyp

 

 

 • review rating 5  Sveriges lätt bästa trafikskola!!!! 10/10

  thumb Shirin M Ali

  review rating 5  Ni är bäst!!

  thumb Susan Hansen

  review rating 5  Jätte nöjd med Kullens trafikskola då kör läraren är väldigt bra på att lära ut samt förklarar ordentligt. Den bästa trafikskolan i Stockholm kan varmt rekommendera till andra. Bästa läraren är Lanå då han är väldigt kunnig trafiklärare. Mvh Ramazan Erol

  thumb Erol Turksson
 • review rating 5  Mycket bra personal trevligt bemötande !!!!

  thumb Krille Ekman

  review rating 5  6 månader senare, fick alla verktyg jag behövde! ( b _ d ) *dubbeltumme till Kullens* Idag kör jag allt ifrån en liten Fiat till skåpbil eller en sportig Audi till en skramlande lätt lastbil . Enkelriktat på Söder, fickparkering, krypande köer på Essingeleden eller tom landsväg är inga problem. Dessutom älskar jag körning i mörker och regn. Lugnt, säkert och tryggt. Den enda riktiga utmaningen var första dagarna utan en mittbackspegel och möjlighet att kolla döda vinkeln.

  thumb Filip Pierre Nordgren

  review rating 1  Skolan har inte ens öppnat, och redan fått recensioner och betyg... Vilket fejk!!

  thumb Daniella Cross

Har du frågor eller vill boka tid?

RING 08-590 72 200

eller fyll i formuläret så kontaktar vi dig

 • Genom att kryssa i rutan nedan samtycker du till att Kullens Trafikskola behandlar personuppgifter om dig, i enlighet med vår personuppgiftspolicy

 • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.