Bästa trafikskolan i Sollentuna

Vi stävar efter att vara den bästa trafikskolan i Sollentuna där vi vill erbjuda dig det absolut bästa, både i form av körkortsutbildningar i toppklass såväl som erfarna och engagerade körlärare som tar dig hela vägen till körkort. Här kan du ta del av ärliga omdömen från våra elever, och se vad de tycker om Kullens Trafikskola.

Kullens Trafikskola Sollentuna omdömen

Vi hoppas att våra elever anser oss vara den bästa trafikskolan i Sollentuna, för det är just det vi strävar efter. Majoriteten av de elever som gått en körkortsutbildning hos oss har lämnat trafikskolan med ett körkort! Detta är till stor del tack vare våra fantastiska körlärare, som är lika engagerade som de är erfarna. ta del av våra fina recensioner här nedan.

 

Google logotyp

 

 

 • review rating 5  Great driving school, amazing personell, good fun and just all around a very nice experience!

  thumb Juan 18
  9/11/2019

  review rating 5  Habib was very helpful in arranging a classes with short notice and best teacher Faozi , this really helped me to get my körkort. Many thanks to Faozi for his excellent tallent in teaching students to learn driving and guiding safety instructions with patience. It was excellent experience.

  thumb Maheswara Reddy
  9/16/2019

  review rating 5  I practiced for four months from the beginning and I got my driving licence. The teacher and staff speak good English and are very helpful!

  thumb Yuan Gao
  7/08/2019
 • review rating 5  Best in the breed, They know very well about the job they are doing. Complete professional with best understanding of the work. HIGHLY RECOMMENDED. I had a best experience with them and made it through in second attempt. All the weakness in first attempt was the one tutor was pointing making me to avoid. MAGNUS is the best in the fleet. Keep the good work going guys. All the very best.

  thumb Anil Wilson
  7/02/2019

  review rating 5  Nice school and teacher.

  thumb Sissi L
  11/19/2019

  review rating 5  I've attended driving lessons and some courses such as Introduction, risk-1 etc, at Kullens trafikskola. The staff at this school are very friendly and co-operative. I would like to thank Kullens for all the support during the course and I highly recommend this traffic school to all my friends living in Stockholm.

  thumb ramkumar kuchibhotla
  12/19/2018

Bild från galan Årets Företagare Sollentuna 2019

Kullens Trafikskola tar emot pris för utmärkelsen Årets Nyföretagare 2019 i Sollentuna.

 

Facebook logotyp

 

 

 • review rating 1  Skolan har inte ens öppnat, och redan fått recensioner och betyg... Vilket fejk!!

  thumb Daniella Cross

  review rating 5  En utmärkt trafikskola och ärlig och seriös ägare mot sina kunder. Ni kommer aldrig ångra er när ni går på denna trafikskolan.

  thumb Nassir Fatahi

  review rating 5  Kullens trafikskola är bäst för dig som vill lära dig köra bil. Bästa läraren är Aref- kunnig, tålmodig och mycket lugn.

  thumb Fredrik Jörgensen
 • review rating 5  Rekommenderar starkt till alla som vill ta körkortet snabbt, enkelt och rätt! Otroligt kunniga körlärare som har en balans mellan charm och framgång! Hoppas ni ser hit, något man absolut inte ångrar över!

  thumb Navila Sheikh

  review rating 5  Väldigt bra körskola med pedagogiska körlärare som har stort tålamod. Bra service med flexibelt upplägg efter ens behov och förutsättningar. Professionellt och trevligt bemötande.

  thumb Sahar A

  review rating 5  Kullens trafikskola är väldigt bra och rekommenderar de starkt. Kört med två utav deras lärare och båda var pedagogiska och tålmodiga! Perfekt körskola om man vill köra upp i Sollentuna!

  thumb Maroun Naaman

Har du frågor eller vill boka tid?

RING 08-590 72 200

eller fyll i formuläret så kontaktar vi dig

 • Genom att kryssa i rutan nedan samtycker du till att Kullens Trafikskola behandlar personuppgifter om dig, i enlighet med vår personuppgiftspolicy

 • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.