Bästa trafikskolan i Sollentuna

Vi stävar efter att vara den bästa trafikskolan i Sollentuna där vi vill erbjuda dig det absolut bästa, både i form av körkortsutbildningar i toppklass såväl som erfarna och engagerade körlärare som tar dig hela vägen till körkort. Här kan du ta del av ärliga omdömen från våra elever, och se vad de tycker om Kullens Trafikskola.

Kullens Trafikskola Sollentuna omdömen

Vi hoppas att våra elever anser oss vara den bästa trafikskolan i Sollentuna, för det är just det vi strävar efter. Majoriteten av de elever som gått en körkortsutbildning hos oss har lämnat trafikskolan med ett körkort! Detta är till stor del tack vare våra fantastiska körlärare, som är lika engagerade som de är erfarna. ta del av våra fina recensioner här nedan.

 

Google logotyp

 

 

 • review rating 5  Best Stockholm driving school.Recommend !!! Pelle are good teacher who have many tips for me and patience. Habi are good too and plan many for you. So Choose Kullens!!!

  thumb Amber Chuang
  3/13/2020

  review rating 5  Nice school and teacher.

  thumb Sissi L
  11/19/2019

  review rating 5  It was a great experience driving with Kullens trafik skolan. I got themaxium help from my teache r. Excellent staff and positiv enviornment which encourage you to learn from your own mistakes!

  thumb preeti anand
  3/08/2019
 • review rating 5  Best in the breed, They know very well about the job they are doing. Complete professional with best understanding of the work. HIGHLY RECOMMENDED. I had a best experience with them and made it through in second attempt. All the weakness in first attempt was the one tutor was pointing making me to avoid. MAGNUS is the best in the fleet. Keep the good work going guys. All the very best.

  thumb Anil Wilson
  7/02/2019

  review rating 5  Great driving school, amazing personell, good fun and just all around a very nice experience!

  thumb Juan 18
  9/11/2019

  review rating 5  I've attended driving lessons and some courses such as Introduction, risk-1 etc, at Kullens trafikskola. The staff at this school are very friendly and co-operative. I would like to thank Kullens for all the support during the course and I highly recommend this traffic school to all my friends living in Stockholm.

  thumb ramkumar kuchibhotla
  12/19/2018

Bild från galan Årets Företagare Sollentuna 2019

Kullens Trafikskola tar emot pris för utmärkelsen Årets Nyföretagare 2019 i Sollentuna.

 

Facebook logotyp

 

 

 • review rating 1  Skolan har inte ens öppnat, och redan fått recensioner och betyg... Vilket fejk!!

  thumb Daniella Cross

  review rating 5  En utmärkt trafikskola och ärlig och seriös ägare mot sina kunder. Ni kommer aldrig ångra er när ni går på denna trafikskolan.

  thumb Nassir Fatahi

  review rating 5  Kullens trafikskola är väldigt bra och rekommenderar de starkt. Kört med två utav deras lärare och båda var pedagogiska och tålmodiga! Perfekt körskola om man vill köra upp i Sollentuna!

  thumb Maroun Naaman
 • review rating 5  6 månader senare, fick alla verktyg jag behövde! ( b _ d ) *dubbeltumme till Kullens* Idag kör jag allt ifrån en liten Fiat till skåpbil eller en sportig Audi till en skramlande lätt lastbil . Enkelriktat på Söder, fickparkering, krypande köer på Essingeleden eller tom landsväg är inga problem. Dessutom älskar jag körning i mörker och regn. Lugnt, säkert och tryggt. Den enda riktiga utmaningen var första dagarna utan en mittbackspegel och möjlighet att kolla döda vinkeln.

  thumb Filip Pierre Nordgren

  review rating 5  Världens bästa körskolan!!!

  thumb Jo Wenjie Zhang

  review rating 5  Mycket bra personal trevligt bemötande !!!!

  thumb Krille Ekman

Har du frågor eller vill boka tid?

RING 08-590 72 200

eller fyll i formuläret så kontaktar vi dig

 • Genom att kryssa i rutan nedan samtycker du till att Kullens Trafikskola behandlar personuppgifter om dig, i enlighet med vår personuppgiftspolicy

 • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.