Bästa trafikskolan i Sollentuna

Vi stävar efter att vara den bästa trafikskolan i Sollentuna där vi vill erbjuda dig det absolut bästa, både i form av körkortsutbildningar i toppklass såväl som erfarna och engagerade körlärare som tar dig hela vägen till körkort. Här kan du ta del av ärliga omdömen från våra elever, och se vad de tycker om Kullens Trafikskola.

Kullens Trafikskola Sollentuna omdömen

Vi hoppas att våra elever anser oss vara den bästa trafikskolan i Sollentuna, för det är just det vi strävar efter. Majoriteten av de elever som gått en körkortsutbildning hos oss har lämnat trafikskolan med ett körkort! Detta är till stor del tack vare våra fantastiska körlärare, som är lika engagerade som de är erfarna. ta del av våra fina recensioner här nedan.

 

Google logotyp

 

 

 • review rating 5  I am so happy, I get the Swedish driving license today. Thank you for your help,I'm lucky to find Kullens. It is a really good driving school.

  thumb Gerard HAN
  6/20/2019

  review rating 5  Jag körde på kullens trafikskola, jag blev bemött av trevlig personal och kunniga körskolelärare. Jag kände att jag utvecklades snabbt och att lärarna såg vad just jag behövde träna extra mycket på! Sammanfattat kan jag säga att jag fick det jag förväntade mig snabb hjälp i reception och kunniga lärare som på bästa sätt hjälpte mig att känna mig trygg i bilen! Rekommenderas starkt!!!

  thumb Mikaela Altebro
  11/30/2018

  review rating 5  Nice school and teacher.

  thumb Sissi L
  11/19/2019
 • review rating 5  I took 24 lessons from Kullens and Magnus was my teacher. Manuscript is a very professional instructor. He has a lot of passion for my mistake and point out my weakness every lesson. He also has a good command on traffic rules and keeps vigilant while I drive. I learned a lot from him and feel very grateful. I would recommend driving practice under his training.Good Luck !

  thumb Zhihui Tang
  12/18/2019

  review rating 5  Hej,Jag köpte ett paket som innehåller 20 körlektioner och allt ingår. Jag är så glad att jag har valt detta paketet för att skaffa körkort. Kullens trafikskola har otroliga duktiga trafik lärare och fantastiska Habib som hjälper till med allt. Högt rekommenderat KULLENSTRAFIK SKOLA!!! Tack för allt!Mvh Sedat

  thumb Sedat Özdemir
  12/20/2018

  review rating 5  I practiced for four months from the beginning and I got my driving licence. The teacher and staff speak good English and are very helpful!

  thumb Yuan Gao
  7/08/2019

Bild från galan Årets Företagare Sollentuna 2019

Kullens Trafikskola tar emot pris för utmärkelsen Årets Nyföretagare 2019 i Sollentuna.

 

Facebook logotyp

 

 

 • review rating 5  Real nice

  thumb Ludde Wretskog

  review rating 5  Väldigt bra körskola med pedagogiska körlärare som har stort tålamod. Bra service med flexibelt upplägg efter ens behov och förutsättningar. Professionellt och trevligt bemötande.

  thumb Sahar A

  review rating 5  En utmärkt trafikskola och ärlig och seriös ägare mot sina kunder. Ni kommer aldrig ångra er när ni går på denna trafikskolan.

  thumb Nassir Fatahi
 • review rating 5  Världens bästa körskolan!!!

  thumb Jo Wenjie Zhang

  review rating 5  Kullens trafikskola är väldigt bra och rekommenderar de starkt. Kört med två utav deras lärare och båda var pedagogiska och tålmodiga! Perfekt körskola om man vill köra upp i Sollentuna!

  thumb Maroun Naaman

  review rating 5  Ni är bäst!!

  thumb Susan Hansen

Har du frågor eller vill boka tid?

RING 08-590 72 200

eller fyll i formuläret så kontaktar vi dig

 • Genom att kryssa i rutan nedan samtycker du till att Kullens Trafikskola behandlar personuppgifter om dig, i enlighet med vår personuppgiftspolicy

 • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.