Bästa trafikskolan i Sollentuna

Vi stävar efter att vara den bästa trafikskolan i Sollentuna där vi vill erbjuda dig det absolut bästa, både i form av körkortsutbildningar i toppklass såväl som erfarna och engagerade körlärare som tar dig hela vägen till körkort. Här kan du ta del av ärliga omdömen från våra elever, och se vad de tycker om Kullens Trafikskola.

Kullens Trafikskola Sollentuna omdömen

Vi hoppas att våra elever anser oss vara den bästa trafikskolan i Sollentuna, för det är just det vi strävar efter. Majoriteten av de elever som gått en körkortsutbildning hos oss har lämnat trafikskolan med ett körkort! Detta är till stor del tack vare våra fantastiska körlärare, som är lika engagerade som de är erfarna. ta del av våra fina recensioner här nedan.

 

Google logotyp

 

 

 • review rating 5  Best in the breed, They know very well about the job they are doing. Complete professional with best understanding of the work. HIGHLY RECOMMENDED. I had a best experience with them and made it through in second attempt. All the weakness in first attempt was the one tutor was pointing making me to avoid. MAGNUS is the best in the fleet. Keep the good work going guys. All the very best.

  thumb Anil Wilson
  7/02/2019

  review rating 5  Kullens Trafikskola in Sollentuna is the only place in Stockholm you need to know ,if you want to complete your Swedish driving license requirements .Kullens have very experienced driving instructors . At Kullens you can plan and personalized effective practicing sessions which increases your confidence and comfort in driving naturally. They know how to prepare and help to become you a perfect driver by the end of driving lessons,so that when you take the test, you know the drill and it will go well! High Recommendation to everyone who wanted to get a Swedish driving license.Thanks a tons to Kullens ? for helping me in getting my Swedish Driving License .

  thumb Vikas sharma
  1/09/2019

  review rating 5  Great learning experience !!! Personalized training and experienced teachers. Good cars and flexible hours. My strong recommendations!!

  thumb Kapil Sawant
  3/04/2019
 • review rating 5  Nice school and teacher.

  thumb Sissi L
  11/19/2019

  review rating 1  The English speaking teacher is not always English speaking...

  thumb Sai He
  2/12/2019

  review rating 5  I took 24 lessons from Kullens and Magnus was my teacher. Magnus is a very professional instructor. He has a lot of passion for my mistake and point out my weakness every lesson. He also has a good command on traffic rules and keeps vigilant while I drive. I learned a lot from him and feel very grateful. I would recommend driving practice under his training.Good Luck !

  thumb Zhihui Tang
  12/24/2019

Bild från galan Årets Företagare Sollentuna 2019

Kullens Trafikskola tar emot pris för utmärkelsen Årets Nyföretagare 2019 i Sollentuna.

 

Facebook logotyp

 

 

 • review rating 0  Experience speaks! Extremely competent and experienced trainers with lots of handful tips and guidance. At Kullen’s you can plan and personalized effective practicing sessions which increases your confidence and comfort in driving naturally. They know how to prepare and help to become you a perfect driver by the end of driving lessons. High Recommendation to everyone who wanted to get a Swedish driving license.

  thumb Vikas Sharma

  review rating 5  Real nice

  thumb Ludde Wretskog

  review rating 5  Ni är bäst!!

  thumb Susan Hansen
 • review rating 1  Skolan har inte ens öppnat, och redan fått recensioner och betyg... Vilket fejk!!

  thumb Daniella Cross

  review rating 5  Världens bästa körskolan!!!

  thumb Jo Wenjie Zhang

  review rating 5  Väldigt bra körskola med pedagogiska körlärare som har stort tålamod. Bra service med flexibelt upplägg efter ens behov och förutsättningar. Professionellt och trevligt bemötande.

  thumb Sahar A

Har du frågor eller vill boka tid?

RING 08-590 72 200

eller fyll i formuläret så kontaktar vi dig

 • Genom att kryssa i rutan nedan samtycker du till att Kullens Trafikskola behandlar personuppgifter om dig, i enlighet med vår personuppgiftspolicy

 • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.